wentylator
10 cze

Klimatyzacja na każdą porę roku!

Klimatyzacja staje się coraz bardziej popularna nie tylko wśród przedsiębiorców dużych miast jak Poznań, którzy montują takie systemy w swoich fabrykach przemysłowych czy też pomieszczeniach biurowych ale również cieszy się sporym zainteresowaniem pośród prywatnych osób, które kupują klimatyzatory do swoich domów mieszkalnych.

W lato chłodniej, w zimę cieplej

wentylatorStanowi to ogromną wygodę oraz komfort w codziennym funkcjonowaniu. Warto przypomnieć, iż klimatyzacja posiada funkcję zarówno ochładzania powietrza w letnie, upalne dni, jak i również dogrzewania pomieszczeń w przypadku chłodniejszych temperatur. To uniwersalne urządzenie, które dostępne jest praktycznie dla każdego. Od jakiegoś czasu także właściciele mieszkań zastanawiają się czy mają możliwość skorzystania z systemu klimatyzacji. Bez wątpienia wentylacja podczas gorących dni nie wystarcza, ponieważ do jej skutecznego działania wymagana jest znaczna różnica w temperaturze pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym powietrzem, tak więc w okresie letnim przez większość czasu proces ten nie działa w ogóle.

Dla właścicieli lokali mieszkalnych, którzy chcą zarówno ochłodzić, jak i w razie potrzeby dogrzać powietrze, wprowadzono na rynek nową linię klimatyzatorów Haier HSU – 07RB03, która stosuje inwerter w urządzeniach. Powyższy model został dostosowany pod względem wydajności do mieszkalnych lokali o średniej wielkości. Jego zasadniczą korzyścią dla użytkowników jest oczywiście możliwość pracy w dwóch trybach (ogrzewanie oraz chłodzenie powietrza). Przejście między trybami jest możliwe właśnie poprzez wykorzystanie inwertera. Dodatkową opcją jest filtrowanie powietrza w danym pomieszczeniu. Klimatyzator z serii Haier HSU – 07RB03 posiada dwie listwy nawiewne pozwalające na pełną regulację kierunku przepływu powietrza.

Panel kompaktowy wykonany został z antybakteryjnego oraz antyalergicznego tworzywa. Natomiast dodatkowa funkcja Sleep pozwala na bardzo cichą pracę klimatyzatora w nocy. Urządzenie jest przystosowane do obsługi aż trzech pomieszczeń jednocześnie a jego mechanizm jest sterowany specjalnym pilotem.