10 paź

Będziemy montować deski na tarasie

Jestem w trakcie remontu mojego tarasu. Zaplanowałam sobie z mężem trochę wolnego i sami planujemy wszystko wykonać. Na początku oglądaliśmy trochę filmików na wielu portalach żeby się dobrze przygotować do naszej pracy, którą mieliśmy wspólnie wykonać. Jesteśmy przekonani, że sobie ze wszystkim poradzimy. 

Wybieramy deski na taras

deski kompozytowe warszawaNajpierw zaczęliśmy naszą pracę od dokładnych pomiarów. We wszystkich filmikach, które do tej pory oglądaliśmy każdy informował, że to bardzo ważna czynność. Później pojechaliśmy do sklepu żeby zapoznać się z dostępnością poszczególnych materiałów, które potrzebujemy. Przygotowaliśmy sobie sporą listę na podstawie oglądanych filmików. Nasz taras jest dosyć spory i wyszło nam dosyć dużo materiałów. jestem ciekawa jaki będzie koszt za wszystkie rzeczy, które musimy kupić. Sprzedawca polecił nam deski kompozytowe warszawa, które od razu nam się spodobały. Po pierwsze kolor idealnie pasował do naszego tarasu. Ja marzyłam o takim odcieniu i jestem bardzo szczęśliwa, że mojemu mężowi kolor także przypasował. Sprzedawca poinformował nas, że deski kompozytowe są aktualnie w promocji. Jeśli zamówimy je w większej ilości to transport na wybrany adres będzie gratis. Pokazaliśmy nasze wyliczenia zgodnie z pomiarami, których dokonaliśmy. Sprzedawca sprawdził jeszcze w swoim systemie czy zapisana przez nas ilość będzie wystarczająca. Okazało się, że idealnie wszystko obliczyliśmy. Postanowiliśmy zamówić deski od razu także pozostałe materiały, które będą potrzebne do montażu. 

Deski mają do nas zostać dostarczone na następny dzień. Mamy jeszcze trzy dni wolnego plus weekend więc na spokojnie poradzimy sobie z montażem. Bardzo się cieszę, że wspólnie z mężem mamy taką samą pasję i angażujemy się we wszystkie prace w naszym mieszkaniu.