Obóz językowy Malta

Co oferują firmy organizując kursy językowe za granicą?

Wysyłasz swoje dziecko na obóz językowy Londyn lub obozy językowe Malta? Robisz to pierwszy raz i nie wiesz czego się spodziewać i czy warto? Najważniejsza rzeczą jest nauka języka.

Kursy językowe organizowane przez firmy

Obóz językowy MaltaZazwyczaj są to warsztaty językowe przygotowane i opracowane przez wykwalifikowanych nauczycieli (mogą być związane z różną tematyką ostatnio popularny jest Harry Potter), które połączone są z odgrywaniem scenek z życia codziennego. większość firm organizuje różnego rodzaju quizy i zabawy. Wszystko oczywiście w języku angielskim. Uczestnik takiego kursu otrzymuje materiały dydaktyczne, a po zakończeniu kursu odpowiedni certyfikat. Wszystkie firmy oprócz obowiązkowej nauki oferują również program rekreacyjny, na który składają się wycieczki po Londynie, wycieczka do Oxfordu, zabytki, rejs po Tamizie. Niektóre firmy oferują atrakcyjne wycieczki np. do studia Warner Bros. W Londynie jest też największe Muzeum Historii Naturalnej. Wiele biur oferuje, za dodatkową opłatą wycieczki do innych miejsc, które są poza miejscem noclegu. Ważne jest też miejsce zakwaterowania. większość firm nie bawi się w zakwaterowanie w hotelu bo to jest nieopłacalne. Mają albo swoje tak zwane kampusy, w których młodzież przebywa uczy się i nocuje. Najczęściej jednak firmy takie gwarantują zakwaterowanie u tak zwanej rodziny goszczącej., u której nocuje i żywi się. Oczywiście taki rodzaj zakwaterowania jest najlepszy ponieważ dziecko żyje przez ten czas wśród środowiska , w którym mówi się cały czas w danym języku. Hotel czy akademik to najgorsze opcje zakwaterowania i firm się nie opłacają więc od nich odchodzą.

Jak widać firmy oferują wiele lecz nie każda wszystko to co jest tu napisane. Oferty są naprawdę różne. Można wybrać coś naprawdę ciekawego co może zainteresować pociechę, a także przydać mu się w przyszłości.