kasetony z dibondu

Czy reklama jest potrzebna?

Masz swoja własna małą firmę, stronę internetową i uważasz, że więcej reklamy nie potrzebujesz? Niestety mylisz się. Reklama jest dźwignią handlu więc jest nam potrzebna i to właśnie bardziej niż strona internetowa.

Czy reklama jest potrzebna w przedsiębiorstwie?

kasetony z dibonduDlatego warto zainwestować w kasetony reklamowe dwustronne a jeszcze lepiej w tablicę LED. Jest parę podstawowych różnic pomiędzy nimi a mianowicie najbardziej chyba znaczącą jest cena. Zdecydowanie tańsze są kasetony reklamowe czy to kasetony z dibondu (które są mniej widoczne od zwykłych bo nie są podświetlone) Jak wybrać czy kaseton czy tablica? kasetony są widoczne z daleka szczególnie rankiem, wieczorem oraz nocą. Szczególnie widoczne to jest jesienią i zimą gdy dni są krótkie. Co do kasetonów warto jeszcze zwrócić uwagę jakie otoczenie mamy wokół, bo jeśli jest wokoło naszego lokalu jest pełno kasetonów, to lepsze będą tablice LED. Tablica LED w połączeniu z promocjami daje 20% wzrost sprzedaży. To spowodowane to jest tym, że skutecznie przyciąga uwagę. Ludzki wzrok poprzez dynamiczny przekaz nie jest w stanie się przyzwyczaić do reklamy. Drugą ważną sprawą jest to, że takie reklamy można modyfikować. Dzięki czemu możemy zmodyfikować w zależności od pory dnia, co za tym idzie możemy zmodyfikować tak aby promowały produkty, których największe prawdopodobieństwo sprzedaży będzie danej pory dnia. Warto też zagrać trochę podstępnie i na tablicy LED umieścić np. godzinę co będzie skutkowało tym, ze potencjalny klient spojrzy na tablicę. Kasetony mają skuteczność jednak głównie zimą oraz wiosną, a tablice cały czas. Tablice Led dzięki temu, że mogą być modyfikowane, mogą się różnic na nich reklamy nawet w zależności od pory dnia. Dlatego możemy promować kilka produktów jednego dnia, co według amerykańskich naukowców powoduje dwudziestu procentową większą sprzedaż, a w związku z tym nasze lepsze zarobki.

Jednak jest jeszcze jedna rzecz na która powinniśmy wrócić uwagę, a mianowicie otoczenie w którym, mamy firmę, bo jeśli nie ma tam zbyt dużo kasetonów reklamowych to po co przepłacać Jak można właśnie kupić tańszy zamiennik. Zróbmy wszystko abyśmy byli widoczni.