mata dla psa
23 maj

Psy to zawsze były moje ulubione zwierzęta. Są chętne do zabawy, zawsze poprawią ci humor,a przy okazji zmuszają cię do wysiłku fizycznego, bo trzeba z nimi wychodzić na spacer. W moim rodzinnym domu zawsze był jakiś psiak, więc postanowiłam, ze jak się wyprowadzę z domu to też wezmę sobie pieska.

Mata dla psa nadaje się do prania

mata dla psaSzczególnie podobały mi się psy rasy cavalier king charles spaniel. Były one nie tylko słodkie i puchate, ale również bardzo inteligentne. Wykorzystuje się je nawet w terapii chorych, tak samo jak labradory. Znałam już nawet jednego hodowcę, który mieszka niedaleko mnie. Powiedziałam, że jak będzie mieć znowu małe pieski to na pewno jednego wezmę. Miałam wtedy czas, żeby wszystko przygotować u siebie w domu. Potrzebne na pewno było mi posłanie dla psa. Chciałam, żeby było wygodne dla małego pupila, ale również żeby łatwo się je czyściło. Na szczęście nowoczesna mata dla psa nadaje się do prania, a wyczyścić da się je zwykłą szmatką. Do mi bardzo odpowiadało. Podobała mi się również budka dla psa, ale ostatecznie się na nią nie zdecydowałam. Uznałam, że budka dla kota to lepszy pomysł, bo koty wszędzie wejdą i takie miejsce byłoby dla nich dobre. Na pewno bardziej by się im to spodobało niż zwykle legowisko dla kota. Mnie to jednak nie interesowało. Kupiłam też karmę polecaną przez hodowcę, miskę na jedzenie i wodę, szelki i smycz.

Koło siebie mam ładny park, więc będą miała gdzie wychodzić z pieskiem na spacer. Teraz czekałam tylko na to, kiedy zabiorę pupila do domu. Wszystko było już przygotowane na jego przybycie. Wiadomo, że na początku musiał się zaaklimatyzować, ale wszystko mu się spodobało co dla niego kupiłam, nawet zabawki.