Dobry wózek do roweru

Bieganie, czy jeżdżenie na rowerze z dzieckiem jest dla niego nie lada frajdą. Maluch jest blisko rodzica i może sobie oglądać widoki podczas czas jazdy z zupełnie innej perspektywy niż wózek. Dzieci lubią spędzać aktywnie czas, dlatego taki wózek będzie świetną sprawą.

Jak wygląda wózek do roweru?  

wózki do rowerówZanim dziecko się nauczy jeździć na własnym rowerze, to sporo czasu minie. Zanim to nastąpi, malucha trzeba wszędzie że sobą wozić. Jeżeli dużo jeździmy na rowerze i też lubimy biegać, to wózki do rowerów będą dla nas idealnym rozwiązaniem. Są to trójkołowe wózki, wykonane z lekkich i bezpiecznych materiałów. Stelaż składa się z aluminiowych rurek, a pokrycie zostało uszyte z miękkiej, nieprzemakalnej tkaniny. Od wewnętrznej strony, siedzisko jest wyłożone bawełnianym materiałem przyjemnym w dotyku. Duże i cienkie koła, sprawiają, że jazda z wózkiem jest komfortowa i nie sprawia dużego obciążenia. Został on wyposażony w nowoczesne amortyzatory, które maksymalnie niwelują wstrząsy powstające podczas jazdy, przez co maluch jest spokojny w trakcie wycieczki. Wózek jak każdy inny, został wyposażony także w mocne hamulce tarczowe, zwiększające bezpieczeństwo jazdy. Za plecami dziecka, albo w niektórych modelach, pod siedziskiem, znajduje się niewielka torba na niezbędne rzeczy, które maluch musi mieć przy sobie. Wózek może służyć jako przyczepka do roweru, którą doczepiamy do ramy na tylnym kole, albo możemy wsadzić do niego dziecko i iść razem biegać. To bardzo wygodny model wózka dla rodziców. 

Bez względu na to jak będziemy go wykorzystywać, czy jako przyczepkę do roweru, czy wózek biegowy, to nasze dziecko zawsze będzie w nim bezpieczne. Opływowy kształt wózka, ułatwia jazdę w każdych warunkach, a niewielka waga, nie obciąża osoby prowadzącej.