Dywaniki do auta

Dzisiaj rano, kiedy schodziłem do mojego samochodu dopiero zauważyłem, że moje dywaniki, zarówno z przodu, jak i z tyłu są na tyle wytarte, że wyglądają źle. Nie pomaga również ich doczyszczenie. Ale co się dziwić, mają już kilka lat i niczego więcej od nich nie oczekuję.

Dobrze dobrane dywaniki

dywaniki samochodowe ford mondeo

Takie dywaniki przeważnie wymienia się właśnie co kilkanaście miesięcy, albo w zależności od eksploatacji – nawet co kilka. Chciałem jednak dywaniki gumowe. Do tej pory miałem takie, które ciężko było czyścić, gdyż piasek oraz kurz wchodzi w strukturę dywanika. Nawet odkurzacz miał z tym problem, a wiadomo, jak taki brudny dywanik samochodowy może sprawić, że cały samochód będzie źle wyglądał. Stwierdziłem, że dywaniki samochodowe z gumy będą bardzo dobrze. Oczywiście w kolorze czarnym. Mój samochód był biały, dlatego taki kontrast w postaci wycieraczek na pewno będzie bardzo dobry i przyjemny dla oka. Zdecydowałem się na zakup dywaników samochodowych w profesjonalnym sklepie. Nie dość, że gwarantował on bardzo dobre warunki cenowe, to jeszcze mogłem liczyć na darmową dostawę oraz pełne wsparcie podczas składania zamówienia. Dywaniki samochodowe ford mondeo, które kupiłem były świetne. Ich montaż polega przede wszystkim na położeniu dywaników – i już! Czyści się je za pomocą wody, a nie odkurzacza. Dzięki temu w kilka chwil można doprowadzić je do porządku. Oferowane przez sklep dywaniki samochodowe były również bardzo dobrze dopasowane. Te, które ja kupiłem miały specjalne zapięcia pozwalające na trzymanie się podczas jazdy w jednym miejscu.

Nie uciekały spod nóg, a co za tym idzie zatrzymywały cały brud w jednym miejscu. Do dziś uważam, że kupno takich dywaników powinno być rozpatrywane jako okazja do zmiany wnętrza samochody oraz zachowania większej czystości.