krówki
03 gru

Firma – produkcja krówek reklamowych

Kilka lat temu wzbogaciłem się znacząco, ponieważ otrzymałem dość duży spadek po mojej cioci, która nikogo nie miała, tylko ja starałem się ją odwiedzać i pomagać. Jak się okazało za życia odłożyła nie małą sumę i wszystko – pieniądze i ziemię przepisała na mnie. Zastanawiałem się, jak dobrze zainwestować te pieniądze, żeby przyniosły mi jeszcze jak największy zysk. Myślałem o firmie w branży IT – ale jednak firm tego typu jest już bardzo dużo, później luksusowej myjni samochodowej itp. Jednak po chwili rozmyślania wpadłem na genialny pomysł. Krówki reklamowe mi chodziło po głowie.

Zacznę produkować krówki reklamowe firmy – jakiej?

krówkiOczywiście takiej, jaka zapłaci! Postanowiłem więc, że wezmę kredyt i postawię sobie halę produkcyjną (blaszaną, jednak nie dużą) w której będzie produkcja krówek oraz pakowanie ich (wszystko poprzez specjalne maszyny oczywiście a w drugim pomieszczeniu drukarka do papierków. Tam tworzyłem niepowtarzalne opakowania z logiem, nazwą czy symbolem dla krówek – krówki z nadrukiem reklamowym. Jak się okazało – wiele firm było zainteresowanych taką usługą. Szukałem w internecie ludzie, dzwoniłem do nich, przedstawiałem swoją ofertę a później wraz z jedną zatrudnioną osobą wszystko robiliśmy. Jak się okazało – popyt na nasze krówki był tak duży, że po dwóch miesiącach dołożyłem drugą linię produkcyjną. Mieliśmy podpisane wiele kontraktów z jednymi na krówki reklamowe cennik z innymi tylko na logo. Robiący krówki reklamowe producent też musi nadążać za trendami i ustawami. Musimy wiedzieć, gdzie mogą być wystawiane a gdzie nie. Po dwóch miesiącach pracy, ja sam nie musiałbym nawet pracować przy produkcji, jednak lubiłem to. Co więcej? Wynająłem ludzi, którzy szukali zleceniodawców, cały dział handlowy itd. Firma znacząco się rozwijała i rozrastała, co oczywiście bardzo mi się podobało, ponieważ mogłem rozwijać swoją firmę, swoje dziecko – a każdy rodzic dla swojego dziecka chce jak najlepiej. Dzisiaj po trzech latach działalności mam naprawdę dużą halę produkcyjną, profesjonalnego grafika, duże zaplecze handlowe i logistyczne.

Dodatkowo otworzyłem swoją firmę spedycyjną, która rozwozi nasze towary do klientów. Czy jestem zadowolony? Oczywiście, że jestem zadowolony! Jak mógłbym nie być, skoro osiągnąłem wielki sukces? Krówki reklamowe producent to jest niezły zysk.