17 lut

Fotografia dziecięca jako prezent

Moja siostra jakiś czas temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Jest to w moje rodzinie naprawdę wspaniała wiadomość i wielkie wydarzenie bo jest to pierwsza wnuczka moich rodziców i ogólnie najmłodsze dziecko w rodzinie.

Dobra fotografia dziecięca na prezent

udana fotografia dziecięca w ŁodziStwierdziłam, że muszę zrobić z okazji urodzenia dziecka dla siostry jakiś prezent. Oczywiście mam dla maleństwa już jakieś rzeczy ale chcę dać coś jeszcze dodatkowo. Stwierdziłam, że udana fotografia dziecięca w Łodzi bo to będzie dla nich pamiątka na całe życie. Taka fotografia jest teraz bardzo popularna. I gdy ja będę miała swoje dziecko to na pewno też będę chciała coś takiego zrobić. Zresztą będzie to prezent chyba dla wszystkich bo mam nadzieję, że każdy z rodziny dostanie takie zdjęcie z sesji. Znalazłam naprawdę dobrego fotografa w Łodzi, który zgodził się na wykonanie tej sesji. Gdy dałam siostrze to zaproszenie to widziałam, że była naprawdę bardzo szczęśliwa a nawet wręcz wzruszona. Powiedziała, że sama nawet na ten temat myślała jednak za bardzo nie miała czasu żeby to wszystko zorganizować. A i widziała jakie zdjęcia robi ten fotograf i jej się naprawdę one podobają. Ona także chciała zrobić sesję właśnie u niego. No cóż okazuje się, że razem z siostrą mamy taki sam gust. Siostra z córka na tą sesję ma jechać już w następnym tygodniu a ja będę jej podczas tej sesji towarzyszyła. Bo zawsze będzie jednak łatwiej gdy pojedziemy we dwie. 

Mąż siostry niestety nie będzie mógł jechać ze względu na pracę ale ja dam radę. Naprawdę cieszę się z tego powodu, że będę mogła towarzyszyć jej w takim wydarzeniu. Podobno na takiej sesji będą różne śmieszne stroje jakie się dziecku zakłada. Zresztą zobaczymy na ile zdjęć pozwoli nam mała. Bo jednak najważniejsze żeby podczas tej sesji ona czuła się komfortowo.