Grill gazowy z dodatkowym rusztem do podgrzewania

 

Na polskim rynku pojawiają się coraz nowsze grille. Są to tzw. grille przyszłej generacji. Do takich grillów z pewnością należy gazowy grill marki Weber. Jest to grill o całkiem nowym designie. Jego wydajność grzewcza została zoptymalizowana.

Grill z trzema palnikami ze stali szlachetnej

solidny Weber spirit e320 premiumKażdy kto pokusi się o zakup tego urządzenia, na pewno będzie zadowolony. Grill gazowy Weber ma bardzo dużą objętość. Jest to inwestycja na długie lata, dlatego tym bardziej warto zdecydować się na zakup tego urządzenia. W grillu gazowym znajduje się żeliwny ruszt. Jest to ruszt ze specjalnym systemem Gourmet BBQ. W grillu znajdują się też trzy oddzielne palniki gazowe. Są to palniki regulowane i bezstopniowe. Dzięki temu grill może być wykorzystywany nawet w formie piekarnika czy też kuchni ogrodowej z termoobiegiem. Taki solidny Weber spirit e320 premium to bardzo dobra inwestycja. Palniki zostały wykonane ze stali szlachetnej. Grill posiada nawet specjalne szyny aromatyzujące. Dzięki nim każde danie smakuje wyjątkowo. W pokrywę grilla został wbudowany termometr. W ten sposób można regulować temperaturę jaka znajduje się w grillu. Panel kontrolny także został wykonany ze stali szlachetnej. Grill został wyposażony w boczne blaty robocze. Dzięki nim użytkownik grilla ma bardzo dużo miejsca na przygotowanie przeróżnych potraw. W grillu znajduje się zapłon elektryczny. Do każdego zestawu dołączona jest bateria. Grill posiada dodatkowy ruszt, na którym można podgrzewać posiłki.

Dzięki temu każde danie będzie zawsze ciepłe i nie wystygnie. Urządzenie ma aż 6 haczyków na różne akcesoria grillowe. Szafka w grillu gazowym przystosowana jest do butli z gazem o masie 5kg. Jeśli chodzi o cenę takiego urządzenia, to wynosi ona około 4,5 tys. zł. Grill ma blokowane kółka odporne na niekorzystne warunki pogodowe.