tarasy kompozytowe
28 maj

Jak czyścić tarasy kompozytowe?

Piękny taras Twinson to inwestycja, z której będziemy się cieszyć każdego roku na nowo. Gdy tylko rozpocznie się sezon praktycznie od razu można z niego korzystać.

Tarasy kompozytowe są wytrzymałe

tarasy kompozytoweNawet po 10 latach deski Tarasowe Twinson nie napęcznieją i nie zniszczą się od wody, nie będą blaknąć ani się łuszczyć. Z czasem inne tarasy tracą na urodzie, ale deska Twinson ma to do siebie, że się nie zmienia. Nie trzeba także jej konserwować, o czym można przeczytać na stronie producenta,którą znajdziemy wprowadzając do wyszukiwarki internetowej frazę: twinson tarasy kompozytowe. Oczywiście, by podłoga wyglądała nienagannie od czasu do czasu będzie wymagała czyszczenia. W jaki sposób robić o poprawnie?Taras jest odporny nawet na działanie chloru wiec można go czyścić i dezynfekować jego roztworem. W taki sposób usuniemy też ewentualne trudniejsze plamy, jeżeli na nim powstaną. Najwygodniejszym systemem czyszczenia jest jednak myjka wysokociśnieniowa, ponieważ wtedy nawet niema potrzeby używania detergentów. Jeżeli jej nie mamy poradzi sobie z tym zwykła szmatka z łagodnym detergentem czy odplamiaczem. Jeżeli na desce pojawią się plamy, których nie dało się usunąć powyżej wymienionymi środkami, można także zajrzeć na stronę producenta.

Tam dowiemy się gdzie kupić specjalistyczny produkty do czyszczenia kompozytu oraz tego, w jaki sposób wygląda odporność tego materiału na poszczególne środki czyszczące.Warto się z tym zapoznać, by nie zniszczyć swojego pięknego tarasu, chociaż ogólnie jest on dość odporny. 

Informacje pochodzą ze strony http://twinson24.pl/pl/i/TARASY/21