15 lis

Kolorowe paznokcie hybrydowe

Jestem fanką lakierów hybrydowych już od kilku lat. Najczęściej korzystam z usług kosmetyczki, ponieważ sama nie mam niestety zbyt dużych zdolności manualnych. Nie potrafię więc zrobić sobie takich paznokci jakie podobają mi się najbardziej – bardzo długie i z ciekawymi zdobieniami. Jestem handlowcem, więc dużo podróżuję po kraju. I zdecydowanie mogę powiedzieć, że najlepsze paznokcie hybrydowe wykonują w Poznaniu.

Uwielbiam ciekawy i kolorowy manicure

kolorowy manicure hybrydowy w PoznaniuW czasie rozmów ze znajomymi zawsze żartobliwie mówię, że Poznań stał się dla mnie pewnego rodzaju stolicą paznokci hybrydowych. Ale właściwie coś w tym jest. Jak tylko jestem w Poznaniu to jadę do mojego ulubionego salonu, gdzie jedna z kosmetyczek tworzy prawdziwe dzieła sztuki na moich paznokciach. Mogę więc z pewnością powiedzieć, że kolorowy manicure hybrydowy w Poznaniu jest na bardzo wysokim poziomie. Oprócz tego, że rzadko kiedy mam na paznokciach jasne, naturalne kolory (np. beżowy) to do tego bardzo też lubię kiedy kosmetyczka dodaję na moją płytkę paznokcia różnego rodzaju małe kryształki oraz pyłki. Lubię kiedy paznokcie są błyszczące i rzucają się w oczy. Czasami żałuję, że sama nie potrafię malować sobie paznokci, bo mam naprawdę dużo ciekawych i fajnych pomysłów na zdobienia. Na szczęście moja stylistka z Poznania najczęściej świetnie sobie radzi z odwzorowaniem moich wizji.

Z moją kosmetyczką dogadujemy się bardzo dobrze. Cieszę się, że jest ona w stanie wyczarować takie cuda na moich paznokciach. Moje stylizacje paznokci są często bardzo zwariowane, nie lubię klasyki jeżeli chodzi o paznokcie. Na szczęście jeżeli kiedykolwiek zmieni mi się gust to jestem pewna, że w moim ulubiony salonie w Poznaniu zrobią mi piękny manicure również w stylu bardziej eleganckim.