03 kw.

Lakierowanie proszkowe dla środowiska

Kiedy chcemy pomalować elementy metalowe w aucie jak felgi, kołpaki albo myślimy o renowacji starych, metalowych mebli poszukujemy czegoś co zapewni nam 100% zadowolenia. Jednak są osoby, które poza idealnym efektem chcą zadbać o środowisko. Czy znajdzie się metoda lakierowania, która to nam da?

Lakierowanie w zgodzie ze środowiskiem

lakierowanie proszkowe lublinMalowanie proszkowe posiada niewiele etapów, które trzeba wypełnić, aby cieszyć się perfekcyjnie pomalowaną powierzchnią metalową. Po pierwsze musimy odpowiednio przygotować elementy do nakładania farby. Oczyszczamy je, co zapewni nam odpowiednią przyczepność proszku. Następnie po odtłuszczeniu nanosimy farbę. Tutaj nie ma żadnych specjalnych udoskonaleń, ale wystarczy jedna warstwa. Dodatkowo proszek nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników. Pierwszy z plusów, które wspierają środowisko. Na sam koniec musimy utwardzić lakier proszkowy w specjalnym piecu w temperaturze 200 stopni Celsjusza. Trwa to około 20 minut, w trakcie których nie emitują się żadne szkodliwe substancje. Lakierowanie proszkowe Lublin zapewni tą metodę. Każda osoba żyjąca w zgodzie ze środowiskiem, a do tego chcąca zaskakiwać idealnie odmalowanymi meblami metalowymi, czy elementami z metalu w aucie, będzie mogła ze spokojem skorzystać z tego sposobu. Dodatkowo zaoszczędzimy czas, a trwałość głębi koloru na długo będzie zaskakiwać nas i osoby, którym pokażemy odnowione przedmioty. Zaskocz siebie i znajomych, a może ktoś pójdzie w twoje ślady i będzie zachwycony.

Aby żyć w zgodzie ze środowiskiem polecana została metoda lakierowania proszkowego. Jest to sposób na ekologiczne malowanie, które nie zanieczyszcza środowiska. Farba zostaje wykorzystana do końca i nic się nie marnuje. Nie musisz dłużej myśleć jak odmalować auto czy meble metalowe.