taśma ostrzegawcza

Mechanik na dojazdy i taśmy ostrzegawcze.

Prace mogą być naprawdę różne. Nie od dziś wiadomo, że rynek pracy jest nieprzewidywalny. Trzeba mocno kombinować, żeby utrzymać się na rynku, szczególnie naszym, gdzie nie ma zbyt wiele osób, które są w stanie zapłacić więcej za jakąś usługę. Taśmy ostrzegawcze zostały założone.

Taśmy ostrzegawcze będą potrzebne.

taśma ostrzegawczaDlatego niektóre z niezbyt wyrafinowanych form, u nas są uznawane za te z najwyższej półki. Dlatego właśnie ja postanowiłem otworzyć firmę, która zajmowała by się mechaniką samochodową, jednak nie u siebie, w warsztacie, ale u klienta. Na podjeździe, na poboczu, pod firmą lub supermarketem. Klient dzwoni, my bierzemy swojego busa (coś jak te, które mają zespoły podczas wyścigów samochodowych). Rozkładamy baldachim, wyjmujemy narzędzia i robimy co możemy, niczym jak w stanach zjednoczonych, jednak firma samochodowa podeszła do zagrożenia związanego z wypadkiem przez zacinający się tempomat, aż jeden, jednak dochodząc do meritum, samochód był naprawiany na miejscu, przez firmę, która przyjechała swoim busem do wszystkich klientów tego jednego danego modelu i nie dość, że wymienili wszystkie części, które były „awaryjne” to jeszcze wymyli i odkurzyli samochód, tak, żeby wyglądał jak w chwili wyjazdu z salonu. My robimy tak samo. Oczywiście mamy też licencję na serwisowanie tych droższych aut, dzięki czemu jesteśmy jako autoryzowany salon różnych modeli samochodów. Mieliśmy tam wszystko – taśmy ostrzegawcze, kompresor, aerozole techniczne, sterowniki, taśmy montażowe. Co prawda lakiery w sprayu nie są nam potrzebne, ponieważ nic nie musimy maskować. Póki co jest wszystko dobrze, interes się rozwija i mamy już dwa busy pełne sprzętu, dzięki czemu możemy już pracować na dwóch samochodach jednocześnie.

Mam nadzieję, że usługa taka, jaką proponujemy przyjmie się i coraz więcej ludzi zacznie korzystać z naszych usług, które przecież nie są ani jakoś specjalnie drogie, jednak oczywiście trochę droższe od standardowego mechanika muszą być. Zobaczymy, dopiero za jakiś czas jak to się przyjęło w naszym rodzimym rynku, który nie jest łatwy.