noclegi

Mieliśmy sprawdzone noclegi

Jechałam ze znajomymi w góry. Interesowała nas Kudowa Zdrój, bo jeszcze tam nie byliśmy, a słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii o tym miejscu. Noclegi nie musiały być dokładnie w tym mieście, ale chcieliśmy być gdzieś w pobliżu.

Noclegi blisko centrum

noclegiW razie czego mogliśmy się przemieścić samochodem, bo na szczęście nim dysponowaliśmy. Znajomi już kiedyś byli w Kudowie, więc mogli polecić jakieś pensjonaty. Postanowiliśmy powierzyć im rezerwowanie miejsca. Powiedzieli, że bez problemu się tym zajmą i zrobili, co w ich mocy. Nie było na szczęście żadnego problemu i dostaliśmy bardzo ładne pokoje. Bałam się, że tak nie będzie, bo rezerwowaliśmy już dość późno. Na szczęście jednak wszystko się udało. Spaliśmy tam, gdzie kiedyś już znajomi wypróbowali. Nie musieliśmy dojeżdżać do Kudowy Zdroju, bo mieliśmy noclegi właściwie bardzo blisko jej centrum. Trudno sobie wyobrazić lepsze logistycznie miejsce. Jak chcieliśmy gdzieś indziej się wybrać, to sobie po prostu podjechaliśmy samochodem, ale na ogół jak najwięcej chcieliśmy się poruszać pieszo, bo w końcu po to się jedzie w góry. Udało nam się świetnie wykorzystać ten czas na wypoczynek. Było aktywnie, ale w ten sposób zregenerowaliśmy się psychicznie znacznie szybciej niż w wypadku, gdybyśmy siedzieli ciągle i nic nie robili.

Tak by wyglądał na pewno nasz urlop nad morzem, więc zrezygnowaliśmy szybko z tego pomysłu na rzecz czegoś ciekawszego. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i dziś mamy naprawdę piękne wspomnienia oraz cudowne zdjęcia z widokami.

Dobre noclegi ma Willa-Sudety