Mikado
21 maj

Mikado – wybór profesjonalistów

Tramwaj może prowadzić tylko i wyłącznie osoba z uprawnieniami potocznie znana tramwajarzem. Tak samo jest z operatorem dźwigu. Aby prowadzić trzeba mieć uprawnienia.

Mikado – zaufali najlepsi wędkarze

 

Generalnie świat jest tak skonstruowany, że większość rzeczy jest przeznaczona dla danej grupy społecznej. I tak w kopalni nie spotkamy kobiet, bo jest to praca od zawsze wykonywana przez mężczyzn i w opinii wielu taką powinna pozostać. Tak samo jako typowym kobiecym zawodem jest kosmetyczka, ale przy dzisiaj non stop pędzącym do przodu świecie ciężko o sztywny podział obowiązków pomiędzy płci. Kobiety stają się bardziej męskie, natomiast mężczyźni są bardziej zniewieściali.

MikadoPrzez co wśród ludzi zaciera się podział o którym wyżej wspomniałem. Ale cały czas można go zauważyć w świecie rzeczy materialnych. W końcu czy gdyby koncern produkujący napoje gazowane zaczął produkować szampon do włosów to będzie miał popyt na ten towar? Moim zdaniem nie. Między napojem gazowanym, a szamponem do włosów istnieje przepaść. Chodzi chociażby o zastosowanie tego elementu, a niech jakiemuś pracownikowi pomylą się butelki? Co wtedy? Brr.. tak samo rzecz ma się z przyrządami do wędkowania. Już małe dzieci wiedzą, że jeśli wędka to tylko i wyłącznie Mikado i żadna inna. Nie ma chyba lepszego producenta wędek niż właśnie Mikado. Dlatego wędkarze, którzy serio traktują swoje hobby ufają rzeczą o najlepszej jakości dlatego takie produkty nie muszą się reklamować, one same w sobie są dobrą reklamą i każdy kto będzie zainteresowany w temacie wybierze dobrze, a jeśli się przypadkiem pomyśli to bracia wędkarze na łowisku naprostują już takiego delikwenta.