06 kw.

Najlepszy serwis ekspresów

Mój kolega od wielu lat pracuje w kawiarni. Jest po prostu świetnym baristą. W sumie to chyba nie znam nikogo innego kto tak jak on znałby się na kawie. Uwielbiam przychodzić do kawiarni, w której pracuje. Zamawiam sobie wtedy swoją ulubioną kawę, która potrafi mnie pobudzić do działania jak żadna inna.

Naprawa ekspresu w kawiarni

dobry serwis ekspresów do kawyKolega ostatnio jednak zadzwonił do mnie i powiedział, że w dniu dzisiejszym kawiarnia jest niestety nieczynna bo ekspres do kawy jest niesprawny. Byłam bardzo niepocieszona ale rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają. Kolega powiedział, że zadzwoni jak już wszystko będzie w porządku. I zadzwonił dopiero po dwóch dniach bo aż tyle trwała naprawa ekspresu. Okazało się, że przyjeżdżało do niego wiele serwisów jednak żaden nie był w stanie naprawić sprzętu. Właściciel tej kawiarni myślał już o tym czy może nie zamówić nowego urządzenia, które jest jednak bardzo drogie. W końcu ktoś powiedział, że zna dobry serwis ekspresów do kawy i jeśli oni sobie z tą naprawą nie poradzą to wtedy można zamawiać nowe urządzenie. Gdy przyjechał ten serwis wyglądał bardzo profesjonalnie. Panowie od razu przeszli do wywiadu. Spytali się dokładnie co się stało. Potem bardzo szczegółowo obejrzeli ekspres. Powiedzieli, że to bardzo mała i najczęściej pomijana część się zepsuła.A naprawa jej jest banalnie prosta. Mieli także z sobą daną część. Naprawa przez nich trwała chyba krócej niż pół godziny. Wszyscy byli w szoku, że można było tak szybko to wszystko załatwić.

Jednocześnie byli też wdzięczni, że w końcu ktoś podszedł do tego profesjonalnie. Od tamtej pory do kawiarni jest proszony tylko właśnie ten serwis. Właściciel restauracji nie chce nawet słyszeć o innych specjalistach, którzy tak naprawdę nie potrafią takiego urządzenia naprawić.