05 lip

Namiot na bankiet?

Bankiet kojarzy nam się z czymś bardzo eleganckim, wykwintnym. Namiot natomiast już niekoniecznie. Głównie z biwakami, spędzaniem czasu na łonie natury, ale i z stylem bardziej surwiwalowym. Czy jednak można połączyć te dwa pojęcia i stworzyć coś naprawdę fajnego?

Bankiety pod namiotami

namioty bankietoweDziś mamy przeróżne rodzaje namiotów. Nie tylko te cyrkowe, czy brane przez nas na biwaki. Szyte są również bardzo stylowe namioty, które posiadają liczne udoskonalenia, piękne wzory i kolory. Takie namioty idealnie nadają się na bankiety, ale i na wesela. Są równie eleganckie jak sale bankietowe, a latem na pewno bardziej przewiewne i wygodniejsze. Takie namioty bankietowe są zdecydowanie bardziej interesujące, niż bankiet wewnątrz jakiegoś budynku. Jeśli jest lato a słońce świeci, to zdecydowanie nie chcemy przebywać zamknięci w czterech ścianach. Wolimy bliski kontakt z powietrzem i naturą. W namiocie na pewno taki będziemy mieć i to bardzo bliski. W namiotach przeznaczonych do takich celów jak bankiety, mamy również specjalne okienka, pokryte materiałem przezroczystym, który nie przepuszcza wody. W razie deszczu i ogólnej niepogody, możemy go bez problemu zamknąć i cieszyć się przytulną atmosferą w środku. Mają one również naprawdę duże rozmiary, które pomieszczą mnóstwo osób. Nawet jeśli ma być to bardzo duży bankiet. Bez problemu w środku można umiejscowić stoły i nakryć wszystko w elegancki sposób. I pomimo, że wszystko będzie odbywać się w namiocie, bankiet nie utraci na swej świetności ani szyku.

Dzisiejsi organizatorzy wymyślają coraz to nowe miejsca na różne uroczystości. Jednym z nich są właśnie namioty, które zupełnie nie przypominają tych, które znamy z dzieciństwa. Ich wielkość i jakość wykonania sprawiają, że czujemy się równie komfortowo, jak we wnętrzu.