Nie możesz znaleźć pracy? Szukaj w sprawdzonych miejscach!

 

Przez długi czas szukałam pracy. Nie chodziło mi o cały etat, wystarczyło cokolwiek, co pozwoliłoby mi spędzić trochę czasu wśród innych ludzi. W gazecie znalazłam kolumnę z podpisem: najlepsza agencja pracy tymczasowej w Bydgoszczy, pojechałam tam i udało się! 

Praca dla każdego niezależnie od wieku

najlepsza agencja pracy tymczasowej w BydgoszczyWiadomo jak to jest; przez wiele lat wychowywałam dzieci i kiedy uznałam, że są na tyle samodzielne, by więcej czasu spędzać samemu zaczęłam rozglądać się za jakimś zajęciem, które przyniosłoby naszej rodzinie pewne zarobki.Wiecie zapewne jakie są największe ograniczenia i na co pracodawcy najbardziej zwracają swoją uwagę podczas selekcji kandydatów na określone stanowisko? Przede wszystkim na wiek i doświadczenie. Specjaliści z działu mogą w wywiadach opowiadać co chcą, ale moje przeżycia dokładnie wskazują na to, że jest tak a nie inaczej. W takim przypadku ciężko znaleźć jakiekolwiek zajęcie kobiecie po 40-stce, która większość życia poświęciła na pilnowanie dzieci. Chociaż może to złe słowo- z mojej strony nie była to kwestia poświęcenia, a raczej wybory pewnych priorytetów w życiu. Jedni wybierają karierę, ja wybrałam rodzinę i nie żałuję, ale chciałam też pójść do pracy. Kolejne niepowodzenia już dawały mi porządnie w kość i trochę obniżały mobilizację związaną z poszukiwaniami.Na szczęście udało się trafić na artykuł i najlepsza agencja pracy tymczasowej w Bydgoszczy przywróciła mi wiarę w to, że każdy bez wyjątku przy odrobinie chęci może znaleźć dla siebie zajęcie.

 W wypełnionym formularzu szczegółowo opisałam swoje umiejętności oraz zajęcia, którymi zajmowałam się w przyszłości i wcale nie musiałam długo czekać na odzew ze strony przyszłych pracodawców. Byłam wniebowzięta, gdy okazało się, że jestem zatrudniona.