Automatyka do bram
15 wrz

Nowy dom i niedroga automatyka do bram

No w końcu! Mamy swoje wymarzone mieszkanie, które znajduje się na tym samym osiedlu gdzie mieszka moja mam. Cieszę się, bo będę blisko niej i zawsze będę mogła jej pomóc. Bloki są nowe i cały teren jest zamknięty.

Niedroga automatyka do bram wymaga fachowca

Automatyka do bramU mamy też montowali takie bramy i wszyscy mieszkańcy dostali piloty do bram, żeby mogli stawiać auta pod blokiem. U nas wraz z kluczami do mieszkania wszyscy dostali piloty do bram i żeby nie było problemów rozdawali po dwie sztuki na rodzinę. Otrzymaliśmy jednak ostrzeżenie, żeby na razie nie wjeżdżać samochodami na teren, ponieważ trwają prace wykończeniowe i pracownicy montują napędy do bram skrzydłowych a może potrwać to jeszcze kilka dni, ponieważ mają dużo zleceń jeszcze na innych osiedlach. Jeden z mieszkańców zapytał jak będziemy się dostawać na teren skoro niedroga automatyka do bram nie jest jeszcze gotowa. Odpowiedz była konkretna i rzeczowa. Zalecono nam skorzystanie z wjazdów, które są za blokiem na innej ulicy, z której też można wjechać. Tam są inne bramy, w których już na początku były zamontowane napędy do bram przesuwnych i bez problemu można tamtędy dostać się na teren bloków. Niestety ale chwilę potem wszedł jakiś facet w kombinezonie z niezadowoloną miną i zakomunikował wszystkim, że padły tam siłowniki do bram i najwcześniej za dwie godziny będą naprawione. No to niezły początek się zapowiada, jeszcze nie zdążyliśmy się wprowadzić a tu na dzień dobry jakieś kłopoty. Nie przejęliśmy się tym jednak, bo przeprowadzkę zaplanowaliśmy na przyszły weekend, więc wiedzieliśmy, że do tego czasu wszystko będzie już sprawnie działało. Po spotkaniu poszliśmy do mamy i opowiedzieliśmy jej o spotkaniu, Zaproponowała, że skoro ma dwa piloty do bram to jeden nam da, żebyśmy mieli gdzie zostawić samochód jak do niej przyjedziemy.

Pomysł był bardzo dobry, bo mama mieszka na czwartym piętrze i za każdym razem musi schodzić na dół, żeby nas wpuścić. Mama nie ma auta, więc nasze piloty do bram zostawimy dla siebie. Wracamy o różnych porach więc są nam potrzebne.