obozy językowe
06 lip

Obozy językowe i wakacje dzieci

Co roku planuję spędzanie czasu dla moich dzieci. Zawsze dbam o to aby razem spędzali czas w jakimś naprawdę ciekawym miejscu. Jest to dla nich naprawdę ważne, ponieważ po całym roku intensywnej nauki warto się porządnie zrelaksować i odpocząć.

Obozy językowe w Londynie – świetna sprawa

obozy językoweTeraz przyszedł mi do głowy bardzo dobry pomysł, ponieważ okazało się, że szkoła dzieci sama organizuje w tym roku pewnego rodzaju wyjazdy językowe. Ten fakt mnie bardzo zdziwił, ponieważ nigdy wcześniej żadnej z nauczycieli nie wyszedł jeszcze w podobną inicjatywą. Na szczęście wszystko szło z wielkim postępem, a ja cieszyłem się, że mogę wysłać pociechy wraz z ich nauczycielami i pozostałymi uczniami ze szkoły. Doskonale wiedziałam, że obozy językowe Londyn doskonale poprawiają umiejętności i można z nich skorzystać. Moim zdaniem język angielski w dzisiejszych czasach był nie zwykle ważny, a ja wiedziałam, że moje dzieci mają z nim problemy. Szkoła oferowała jeszcze dla wszystkich francuski we Francji. Ta propozycja była dla mnie mniej atrakcyjna ze względu na to, że moje pociechy uczyły się angielskiego i lepiej byłoby dla nich gdyby zobaczyły Londyn. Nauka języka obcego w innym państwie jest dużo łatwiejsza, ponieważ ma się do czynienia z tym językiem po prostu cały czas, a nie przez czterdzieści pięć minut podczas typowej lekcji w szkole.

Ostatecznie na zabraniu z rodzicami okazało się, że nasze dzieci mają w te wakacje zobaczyć Londyn, a wyjazd jest tylko dla chętnych. Uznałam, że to idealna opcja na wakacje dzieci i warto wysłać je na takie obozy.

Informacja pochodzą ze strony http://www.lingwista.com.pl/page_kursy-angielskiego-w-anglii.html