29 lip

Otworzyli u nas nową pizzerię

Z dziewczynami przyjaźnię się już od dość dawna. Uwielbiamy się spotykać i wspólnie spędzać każdą wolną chwilę. Mimo iż każda wybrała inny kierunek studiów to zawsze znajdziemy dla siebie czas. Najchętniej chodzimy na pizzę i odwiedzamy różne lokale w mieście.

W nowej pizzerii jedzenie jest smaczne

pizzerie w toruniuW gruncie rzeczy znamy wszystkie pizzerie w toruniu i wiemy gdzie można zjeść jaką pizzę. Ostatnio jak byłyśmy na mieście to zauważyłam, że pojawił się nowy lokal. To nowo powstała pizzeria, która działa od kilku dni. Od razu namówiłam dziewczyny, żebyśmy poszły tam coś zjeść. Lubię odwiedzać nowe miejsca i sprawdzać jakie jedzenie jest oferowane. Mój pomysł wszystkim się spodobał i od razu tam zajrzałyśmy. W środku było całkiem sporo osób, ale bez problemu znalazłyśmy wolny stolik. Zawsze zamawiamy dwie duże pizze, ale w tej pizzerii były dużo większe do wyboru i uznałyśmy, że zamówimy największą i jedna nam na pewno wystarczy. Zamówiłyśmy zimne napoje i czekałyśmy na pizzę. Często odwiedzamy pizzerie w toruniu i w każdej nam się zawsze podoba. Obecne miejsce jest również wyjątkowo przyjemne i już wiem, że na pewno nie raz tutaj wrócimy. Klimat jest dość przyjemny, siedzenia bardzo wygodne. Kiedy dostałyśmy zamówioną pizzę to była na prawdę ogromna ale najważniejsze, że smaczna. Najadłam się za wszystkie czasy a ciasto od pizzy było wyjątkowo smaczne. Nawet dostałyśmy więcej sosu i zostało nam jeszcze na później. Część pizzy zabrałyśmy do domu, bo nie dałyśmy rady całej zjeść.

O nowej pizzerii postanowiłam opowiedzieć koleżankom w pracy. One nie raz chciały wybrać się na takie smaczne jedzenie ale nie wiedziały gdzie pójść. Opowiedziałam im o swoich wrażeniach i dobrym jedzeniu. Dały się namówić, bo poszły tam następnego dnia.