Plecak bardziej funkcjonalny niż walizka

Nagrywając życie dzikich zwierząt muszę dysponować na prawdę wysokiej jakości sprzętem. Od lat współpracuję jako wolny strzelec w przyrodniczą wytwórnią, która porusza problemy dzisiejszego świata i wspomaga zagrożone gatunki zwierząt. Moja praca jest bardzo niebezpieczna i wiąże się z długimi wędrówkami.

Musiałem używać plecaka do drona 

wytrzymały plecak do dronaOczywiście zawsze przygotowuję się aby wyjechać i uczę o nowym miejscu. Ostatnio wśród naszego sprzętu pojawiły się małe drony, które umożliwiały nagrywanie z góry. To rozwiązanie było dla mnie bardzo dobre, ponieważ dawało o wiele szersze pole manewru. Niestety musiałem mieć odpowiednią torbę w której mogę je przenosić. Początkowa walizka była świetna w miejskich warunkach ale nie zapewniała skuteczności podczas pieszych przepraw przez lasy tropikalne. Na szczęście znalazłem miejsce gdzie oferowano dobrej jakości wytrzymały plecak do drona. On był nie zwykle lekki ale zapewniał odpowiednie bezpieczeństwo osobie, która go nosiła. Według mnie to było bardzo ważne, ponieważ tylko dzięki takim działaniom można było swobodnie przemieszczać się po puszczach. Na dodatek wytrzymały plecak nadawał się do działania w na prawdę ie sprzyjających warunkach i można było w nim umieścić jedzenie czy picie. Nie którzy producenci oferowali nawet wersje wodoodporne, które wchodziły się w realia tych bardziej ekstremalnych użytkowników dronów. Walizka nie byłaby odpowiednia w ciężkich warunkach.

Jej uchwyt był ściśle określony i zaprojektowany głównie do krótkich tras. Plecak zamontowany na ramionach idealnie rozkładał ciężar i tak bardzo nie obciążał pleców. Jednocześnie zapewniał wysokiej jakości ochronę od wewnątrz dzięki nowoczesnej technologi. Jeżeli chodzi o charakter mojej pracy to szukałem czegoś takiego od pewnego czasu.