Podstawowe kadry z dnia ślubu

 

Z dzisiejszego artykułu dowiecie się jakie są trzy podstawowe kadry zdjęć weselnych, które są oczywiście wspaniałą pamiątką dla pary młodej na całe życie. Dostaniecie instrukcję i dokładne wytyczne, które będziecie mogli przekazać fotografowi, by mieć pewność, że w Waszym albumie znajdą się uwiecznione wszystkie ważne momenty i elementy.

Najważniejsze ślubne kadry

fotograf ślubny na wesele w BydgoszczyWybór fotografa ślubnego nie jest prosty, ponieważ każdy ma inny styl wykonywania zdjęć, inaczej pracuje. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że rzetelnie dobry fotograf ślubny na wesele w Bydgoszczy powinien być bardzo elastyczny, by móc spełnić dokładnie oczekiwania Państwa Młodych. Zacznijmy od pierwszego kadru jakim są przygotowania. Czas przygotowań jest szczególnie ważny zarówno dla Panny Młodej jak  Pana Młodego. To zazwyczaj czas pełen emocji i stresu. Jednak jest to moment idealny do wykonania cudownych zdjęć na pamiątkę. W tym kadrze zawartych jest wiele elementów, dlatego dobrze jest odpowiednio wcześnie przekazać fotografowi szczegółową listę ujęć na jakich nam zależy. Makijaż ślubny i fryzura, mucha, obrączki, butonierka, welon, bukiet ślubny, buty, pierścionek zaręczynowy, spinki do mankietów, suknia ślubna, garnitur to obowiązkowe pozycje. Kolejny kadr to ślub pełen wzruszeń i podniosłych momentów. W tym kadrze powinny znaleźć się ujęcia ołtarza i jego dekoracji, ławki, świeczniki, dywan, dekoracje krzeseł i kompozycji kwiatowych. Oczywiście zdjęcia pary młodej i gości w kościele.

Ostatni kadr to wesele, pełen pięknych i często zabawnych zdjęć bawiących się weselników i już nowożeńców. To zdjęcia stołów i ich dekoracji, zdjęcia winietek, tablicy stołów, księga gości, słodki stół, drink, bar, tort, ściana za parą młodą, zdobienia krzeseł. Warto stworzyć dokładną listę ujęć, dzięki niej będziemy mieć pewność, że w nasze ręce trafi niezwykła pamiątka z najpiękniejszego dnia naszego życia.