15 lip

Pomysł na wyjątkowy prezent

Mój syn niedługo miał skończyć osiemnaście lat. Sama nie wiedziałam kiedy to się stało, że moje dziecko już niebawem będzie pełnoletnie. Z mężem pewnego wieczoru usiedliśmy i zastanawialiśmy się nad tym co mu kupić. Oczywiście chcieliśmy dać mu jakieś pieniądze żeby mógł kupić sobie to co chciał.

Zegarek dobrym prezentem urodzinowym

zegarki szwajcarskie męskieAle oprócz tego chcieliśmy żeby miał jakąś pamiątkę po prostu. I tak wpadliśmy na pomysł, że zegarek to jest chyba dla niego jak najbardziej odpowiedni prezent. Mój mąż uwielbia nosić zegarki i syn niejednokrotnie pożyczał już od niego jakiś gdy musiał gdzieś wyjść i chciał wyglądać elegancko. Mąż doszedł do wniosku, że skoro ma być to prezent na osiemnastkę to musi być to szwajcarski zegarek, który będzie z nim przez całe życie. Takie bowiem zegarki szwajcarskie męskie są bardzo wytrzymałe. Całkiem możliwe, że jeszcze jego by mógł nosić nasz przyszły wnuk czy prawnuk. Mąż powiedział mi, że na pewno takie zegarki będą w dużo lepszej cenie przez internet niż kupione w sklepie stacjonarnym. Zresztą przez internet zawsze jest też ich duży wybór. Mąż się bardzo zaangażował w kupno tego zegarka. Potrafił różne modele oglądać wiele razy i czytać pinie na ich temat w internecie. W końcu po kilku dniach powiedział mi że znalazł taki zegarek, który dla naszego syna będzie odpowiedni. Gdy zobaczyłam go na zdjęciu doszłam do wniosku, że będzie to dobry wybór. Synowi taki model powinien przypaść do gustu.

Dodatkowo zamówiliśmy go z grawerem. Chcieliśmy żeby były napisane na nim słowa od rodziców. Po kilku dniach otrzymaliśmy przesyłkę. Zegarek wyglądał fantastycznie. Nie mogłam się wprost doczekać tego kiedy wręczymy prezent synowi. I w dniu urodzin jeszcze przed przyjściem gości dostał go. Był bardzo szczęśliwy i nie ukrywał wzruszenia.