03 sie

Poszukuję fachowca od montażu instalacji fotowoltaicznej

Witajcie, od dawna starałam się o dofinansowanie z Programu Prosument na instalację fotowoltaiczną w moim domu. I ostatnio w końcu się udało. Przyznali mi! Bardzo mnie to cieszy, i liczę, ż już po kilku latach ta inwestycja zacznie mi się zwracać w postaci niższych rachunków za energię elektryczną. W domu mam wszytko na prąd. I kuchenkę elektryczną i ogrzewania a także ogrzewanie wody.

Kto zamontuje mi instalację fotowoltaiczna?

instalacje fotowoltaiczne montowane w LublinieTak więc płacę wysokie rachunki i leczę, że instalacją fotowoltaiczna, trochę odciąży te koszty. Tak więc, po tym jak się dowiedziałam, że zakwalifikowałam się do Programu Prosument musiałam zacząć szukać firmy, która sprzeda mi instalacje fotowoltaiczną, ale również i mi ją zamontuje. Przeglądając Internet można zauważ, że istnieje wiele firm, które tylko i wyłącznie oferują sprzedaż paneli słonecznych wraz z resztą niezbędnych urządzeń. Ale ja również chce ich montaż! Jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne montowane w Lublinie, to w końcu udało mi się znaleźć jedną firmę, która ma kompleksowe usługi. Jest ona dystrybutorem niezawodnych, godnych polecenia paneli fotowoltaicznych wraz z innymi urządzeniami jak i elementami instalacji, ale również oferuje szybki i natychmiastowy montaż całości. Nie zostało mi nic innego, jak od razu do nich zadzwonić i dowiedzieć się o całą ofertę. Po rozmowie telefonicznej już wiedziałam wszystko! Miła pani wszystko mi wyjaśniła i przedstawiła jak to będzie wyglądało.

Panowie mają do mnie przyjechać w przyszłym tygodniu wraz z całą instalacją fotowoltaiczną, którą, natychmiast i od ręki zamontują w naszym domu. Nie muszę martwić się o transport całej zakupionej, nowej instalacji fotowoltaicznej do mojego domu, fachowcy przywiozą wszystko, rozpakują i zajmą się kompleksowym montażem.