Produkcja kartonów pomysłem na biznes

Od dawna planowaliśmy z mężem rozkręcenie rodzinnej firmy. Odłożyliśmy na ten cel sporo pieniędzy, tylko nie mieliśmy do końca pomysłu na to, w jakiej branży firma ta miałaby działać. Udało nam się jednak w końcu znaleźć nisze. W naszej okolicy, bowiem, mieści się mnóstwo przedsiębiorstw, które produkują rozmaite rzeczy. Firmy te mają ogromne zapotrzebowanie na kartonowe opakowania. 

Dobrej jakości opakowania z tektury

produkcja opakowań tekturowychZawsze wiedziałam, że nie będę chciała całe życie pracować na etacie. Dlatego też zdecydowałam z mężem, że rozkręcimy własny interes. Długo przygotowywaliśmy się do podjęcia ostatecznego kroku. Szukaliśmy niszy na rynku, którą moglibyśmy zapełnić. W końcu udało nam się odkryć, że firmy, których jest dość sporo w naszej okolicy, mają ogromne zapotrzebowanie na opakowania kartonowe, które muszą sprowadzać z daleka. Postanowiliśmy nawiązać z nimi współpracę i stać się producentem takich kartonów. Na początku tego roku ruszyła więc produkcja opakowań tekturowych i z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej zamówień. Produkujemy opakowania o rozmaitej wielkości. Staraliśmy się zadbać o to, żeby wszystkie spełniały najwyższe jakościowo wymagania. Na co dzień jako klienci nie zwracamy za bardzo uwagi na to, jak bardzo potrzebne są kartony praktycznie w każdej branży. Co ważne, takie tekturowe opakowania nie szkodzą środowisku, bo są biodegradowalne i można je przekazać na recykling. Dla nas jest to doskonała informacja, bo tak naprawdę nie mamy strat. 

Własna firma chodziła nam po głowie od lat. W końcu zdecydowaliśmy się na otwarcie produkcji opakowań kartonowych. W pobliżu jest kilka przedsiębiorstw, które szybko nawiązały z nami współpracę. Dzięki nim mamy cały czas mnóstwo zleceń  i firma rozwija się w szybkim tempie.