19 sty

Przyborniki na łóżeczko w prezencie

Moja rodzina liczy bardzo dużo osób, nic dziwnego, skoro mam czwórkę rodzeństwa, dwanaście cioć i sześciu wujków. Dlatego tez, kiedy urodziłam moje pierwsze dziecko wszyscy zaczęli obdarowywać mnie różnymi prezentami zarówno dla mnie, jak i dla maleństwa. Niestety niektóre z nich się powtarzały.

Cztery przyborniki na łóżeczko

polecane przyborniki na łóżeczkoKażdy chciał dać coś od siebie nie konsultując się przy tym ze mną, dlatego też dostałam pięć butelek, osiem różnych grzechotek oraz cztery przyborniki na łóżeczko. W związku z tym miałam kłopot, gdzie to wszystko pomieścić. Najgorzej było, że polecane przyborniki na łóżeczko absolutnie nie pasowały do pościeli, w dodatku były duże, więc mogłam powiesić najwyżej dwa. Oznajmiłam moim krewnym, żeby się nie gniewali, ale ja te przyborniki sprzedam przez internet. Oburzyli się bardzo, a ciocia powiedziała, że to będzie dl;a następnych dzieci. No cóż, powinnam od razu powiedzieć, że nie planuję następnego dziecka, ale nie chciałam się wdawać w dyskusję i tak byłam dosyć zdenerwowana. Jak pomyślałam – tak zrobiłam. Przyborniki na łóżeczko wystawiłam na aukcję internetową. Z uwagi na fakt, że były nowe i dobrej jakości, sprzedałam je bardzo szybko. Wiem o tym, że osoby które je zakupiły były z tego powodu zadowolone. Jak natomiast za otrzymane pieniądze kupiłam zapas pieluszek jednorazowych. W końcu to te produkty były mi teraz najbardziej potrzebne, a w dodatku są drogie. Szkoda, że o tym nikt nie pomyślał.

Dziś wisi na łóżeczku mojego dziecka jeden elegancki przybornik w kolorze żółtym. Pasuje idealnie do wnętrza oraz do pościeli. Przykro mi, ze krewni się na mnie pogniewali za to, ale myślę iż wcześniej powinni mnie się zapytać o to, co potrzebuję. Od tego momentu wolą dawać w prezencie pieniądze niż kupować prezenty, które mogą być zdublowane.