Sauny inrfared w dobrej cenie

 

Jakiś czas temu pojechałam z koleżanką do SPA. My co jakiś czas jeździmy w takie właśnie miejsca. W sumie teraz można takie właśnie wypady zorganizować bardzo tanio to dlaczego też z tego nie skorzystać. Zresztą mamy z koleżanką dosyć stresującą pracę i dobrze jest się gdzieś raz na jakiś czas zrelaksować.

Korzystanie w SPA z sauny infrared

sauny infrared producentTym razem pojechałyśmy do innego SPA niż zwykle. Po prostu znalazłyśmy bardzo dobrą ofertę w internecie z której nie można było nie skorzystać. W tym SPA są wszystkie możliwe rodzaje saun. A ja uwielbiam korzystać z sauny. Jest tam też nowość, bo są tam sauny infrared producent, z których do tej pory nie korzystałyśmy. Chociaż sauny te są znane na całym świecie już od dawna to jeszcze do tej pory z koleżanką nie spotkałyśmy się z czymś takim dlatego bardzo chciałyśmy to wypróbować. Podobno w tej saunie można być dużo dłużej. Bo jest to sauna, która wykorzystuje podczerwień. Po prostu podczerwień w postaci ciepła wnika do organizmu. W ten sposób można nawet pozbyć się niechcianych kilogramów w przyjemny sposób. Chociaż trzeba byłoby chodzić na taką saunę regularnie żeby były jakieś efekty. I tak cieszyłyśmy się, że chociaż przez te parę dni będziemy mogły z niej skorzystać. Gdy dojechałyśmy na miejsce od razu poszłyśmy na tą saunę. Rzeczywiście było tam bardzo przyjemnie i można się w tej saunie świetnie zrelaksować. Jedyne co się tam czuje to bardzo przyjemne ciepło.

Także jeśli byśmy miały porównać tą saunę do na przykład sauny parowej to ona jest dużo lepsza. Zresztą razem przyznałyśmy, że po tej wizycie miałyśmy bardzo dobre samopoczucie. Przez wszystkie dni pobytu w tym SPA chodziłyśmy właśnie na tę saunę. Korzystałyśmy też z basenu i różnych masaży. Uważam, że była to nasza najlepsza wizyta.

Więcej informacji można znaleźć na www.sauna-r.com