16 lis

Sklepy ze świetnymi zabawkami

Każde dziecko mając dostęp do wielu zabawek, już w bardzo młodym wieku potrafi określić, jakie podobają mu się najbardziej. Warto zatem podpatrzeć nasze dziecko podczas zabawy, aby jak najlepiej trafić z prezentem urodzinowym, gwiazdkowym, czy też po prostu przy okazji zakupu nowych zabawek. 

Świat doskonałych zabawek

zabawki waderMoja córka bardzo długo bawiła się lalkami, jednak w pewnym momencie zauważyłam, że coraz bardziej ciągnęło ją w stronę samochodów. Nie widzę w tym nic złego, ani dziwnego, może kiedyś wyrośnie z niej prawdziwy miłośnik motoryzacji? Dlatego staram się właśnie uczestniczyć aktywnie w tym, czym interesuje się moja córka, oraz dawać jej okazję do rozwijania swoich pasji już od najmłodszych lat. Któregoś dnia szukałam nowych zabawek związanych właśnie z samochodami. Dotychczas córka bawiła się na specjalnej wykładzinie imitującej miasto z ulicami, oraz przy pomocy małych samochodzików, a ja pragnęłam nieco powiększyć jej motoryzacyjny świat. Tym sposobem trafiłam na zabawki wader, które znalazłam w internecie. Byłam niesamowicie zachwycona tym, co znalazłam w sklepie. Niesłychanie wiele rodzajów aut, jak koparki, ciężarówki, dźwigi, a nawet kontenery i straże pożarne! Do tego różne zestawy do kreatywnego tworzenia ulic i łączenia ich z garażami piętrowymi. Znalazłam także piękny, czerwony samochodzik napędzany pedałami! Wszystko to, co z pewnością sprawi niesłychanie wiele uciechy mojej córce!

Nie sądziłam, że świat zabawek jest aż tak rozbudowany i pozwala w kreatywny sposób łączyć ze sobą poszczególne elementy zabawy. Odkąd córka ma nowe zabawki jeszcze bardziej wciągnęła się w świat motoryzacji! Często także bawimy się razem i co więcej, ja sama, jako dorosła osoba odnajduje wiele frajdy w budowaniu piętrowych garażów, czy też ulic. Dorosłość rządzi się swoimi prawami, jednak nie oznacza to, że mamy całkowicie pozbywać się z duszy naszego wiecznego dziecka!