30 lis

Świetne lekcje tańca!

Tańczę już od kilkunastu lat. Interesuje mnie taniec ogólnie, dlatego też w swoim życiu ćwiczyłam już naprawdę dużo różnych technik, jednak to taniec współczesny jest moim ulubionym. Ten sposób tańca wydaje mi się najbardziej ekspresyjny i to w nim czuję się najpewniej. Taniec współczesny pomaga mi się uporać się z moimi emocjami, czasami również tymi niezbyt pozytywnymi. Ostatnio wzięłam udział w warsztatach tanecznych w Olsztynie.

Jestem zadowolona z warsztatów tańca w Olsztynie!

lekcje tańca w OlsztynieInformacje o warsztatach tańca w Olsztynie znalazłam przypadkowo w Internecie. Kiedy zobaczyłam nazwiska choreografów, którzy mieli prowadzić na nich zajęcia wiedziałam, że muszę tam być. Bardzo szybko kupiłam bilet i zdecydowanie tego nie żałuję. Wszystkie lekcje tańca w Olsztynie były naprawdę niesamowite. Aż sama jestem w szoku, że na warsztaty te udało się sprowadzić takich niesamowitych choreografów, którzy potrafili w tak łatwy sposób przekazać całą swoją wiedzę i doświadczenie jaką zdobyli w czasie swojej kariery. Choreografowie naprawdę przykładali się do swoich zajęć i poświęcali każdemu indywidualnie czas, co bardzo mi się podobało. Wzięłam udział w wielu warsztatach ale najlepsze były chyba z choreografem z Seulu z Korei Południowej, który zajmuje się głównie tańcem współczesnym ale tworzy też choreografie w stylu hip-hopowym łącząc te dwa style taneczne. Jego taniec zrobił na mnie wielkie wrażenie. 

Muszę przyznać, że w czasie tych tanecznych warsztatów nauczyłam się naprawdę dużo. Spotkałam też świetnych ludzi, zarówno uczestników, którzy byli bardzo utalentowani jak i nauczycieli, których lekcje były na niesamowicie wysokim poziomie. Uwielbiam doskonalić siebie i swoje umiejętności, więc na pewno to nie moja ostatnia styczność z tego rodzaju warsztatami. I na pewno odwiedzę kiedyś jeszcze Olsztyn!