17 maj

Szukam prezentu dla mamy na imieniny

U nas w rodzinie celebruje się takie okazje jak urodziny czy imieniny. Wtedy cała rodzina się spotyka i spędzamy czas w bardzo miły sposób. Solenizant rzecz jasna dostaje od każdego jakiś drobiazg, z którego zawsze jest zadowolony.

Razem z siostrą kupiłyśmy ciekawe prezenty na imieniny

prezent na imieninyW przyszłym miesiącu przypadają imieniny naszej mamy. Co prawda jest jeszcze trochę czasu, ale pomysłów mało to trzeba już się rozglądać za czymś. Mama to nigdy nie ma żadnych wymagań i zawsze twierdzi, że ma wszystko. Od dawna nie kupuję jej kosmetyków czy perfum, bo ma zapchane szafki. Tym razem to musi być jakiś wyjątkowy prezent na imieniny dla mamy i postaram się, ażeby ją zaskoczyć. W międzyczasie skontaktowała się ze mną siostra. Zaoferowała, ażebyśmy razem złożyły się na prezent na imieniny, ponieważ ma pomysł, który przypadkiem podsunął jej ojciec. Mama coś nadmieniała ostatnio, że chciałaby kupić sobie rowerek stacjonarny, ponieważ zaczęła tyć i musi się wziąć za siebie. Siostra od razu zaproponowała tacie, że łożymy się na prezent na imieniny dla mamy i kupimy jej taki rowerek. Spodobał mi się ten pomysł, bo nie miałam pojęcia co kupić a już szukałam czegoś i nic. Siostra to nawet znalazła sklep, gdzie takie rowerki dostępne są do dwustu złotych. Tata też się złoży z nami i dzięki temu będziemy mogli dokupić jej coś jeszcze. Na pewno dostanie od nas kwiaty, które tak uwielbia i jakieś czekoladki. W końcu będzie miała na czym spalić te wszystkie kalorie to może sobie na nie pozwolić.

W dniu imienin rowerek już stał u rodziców w piwnicy. Siostra przewiązała go czerwoną ogromną kokardą i tata miał go przynieść jak już wszyscy się zjawią. Mama to się dopiero zdziwi jak dostanie taki fajny prezent od nas. Na pewno się nie spodziewa.