15 kw.

Tanie nagrywanie imprez

Moja córka w tym roku miała studniówkę. Nie mam pojęcia jak ten czas tak szybko zleciał. Córka chodzi do naprawdę małej szkoły dlatego też organizacją musieli zająć się rodzice. Ja także zaangażowałam się w tą organizację. 

Wynajęcie kamerzysty na studniówkę córki

niedrogie filmowanie w ŁodziNie było zbyt dużo środków by na wszystko starczyło. Na przykład rodzice doszło do wniosku, że nie będzie kamerzysty na tej uroczystości. Ja szczerze mówiąc nie wyobrażałam sobie tego, że moja córka może nie mieć takiej pamiątki. Doszłam do wniosku, że sama zapłacę za taką usługę jeśli znajdę oczywiście kogoś w odpowiedniej cenie. W sumie koleżanka poleciła mi jednego pana. Powiedziała, że jeśli chcę niedrogie filmowanie w Łodzi to muszę zadzwonić do niego. Bałam się, że nie będzie miał wolnego terminu bo jednak do tej imprezy nie zostało już dużo czasu. Na moje szczęście okazało się, że pan miał wolny termin. Dlatego też stwierdziłam, że go wynajmę. Cena była bardzo przystępna i myślę, że nie znalazłabym nikogo kto by tylko tylko wziął. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że na pewno wszyscy będą zadowoleni bo on naprawdę dobrze filmuje różnego typu imprezy. Ma duże doświadczenie i dobry sprzęt. Po studniówce z niecierpliwością wszyscy czekali na film. Ja chyba przede wszystkim bo to jednak ja wynajęłam tego pana. Gdy w końcu go obejrzałam to byłam naprawdę bardzo zadowolona. Córka powiedziała, że fil jest świetny i że już nie może doczekać się kiedy zobaczą go jej koledzy i koleżanki.

Podobno w szkole wszystkim ten film się bardzo spodobał. Ja byłam z siebie zadowolona, że jednak załatwiłam tego pana bo tylko dzięki temu moja córka i jej znajomi mają wspaniałą pamiątkę. Jednak zdjęcia to zupełnie co innego i nie oddają wszystkiego co się w danym momencie dzieje.