W Gdańsku łatwo znaleźć nieruchomość

 

Planuję z mężem przeprowadzkę na Pomorze. W związku z tym szukaliśmy mieszkania na wynajem. Szukaliśmy kawalerki wielkości około 30 metrów kwadratowych. Nad mniejszym nawet się nie zastanawialiśmy. Ważne dla nas też było, by mieszkanie miało balkon.

Duży wybór nieruchomości w Gdańsku

nieruchomości gdańskSzukaliśmy sami w ogłoszeniach. Niestety kilka razy się sparzyliśmy. Osoby, które umówiły się z nami na oglądanie mieszkania przestały odbierać telefony. Raz, kiedy przyszliśmy obejrzeć nieruchomość, drzwi otworzył nam mężczyzna, który mieszkał tam już od kilku dni. Właściciel nawet nas nie poinformował, że wynajął już mieszkania. Na szczęście, jeśli chodzi o rynek nieruchomości Gdańsk oferuje wiele możliwości. Szukaliśmy nadal sami, ale przeglądaliśmy również oferty biur nieruchomości. Wybierają ofertę biura mieliśmy pewność, że znów nie zostaniemy potraktowani w taki sposób, jak przy samodzielnych poszukiwaniach. Znaleźliśmy interesującą nas ofertę. Jeszcze tego samego dnia uprzejmy pan z biura nieruchomości pokazał nam mieszkanie. Udało nam się nawet wynegocjować nieco niższą cenę. Byliśmy zdecydowani je wynająć. Już następnego dnia otrzymaliśmy odpowiedź z biura. Umowa jest już sporządzona i w sobotę ją podpiszemy i się wprowadzimy. Szkoda, że wcześniej nie skorzystaliśmy z usług biura nieruchomości. Myślę, że dzięki temu oszczędzilibyśmy sporo nerwów i czasu. Dzięki pośrednictwu biura wszystko załatwiliśmy w sposób szybki i profesjonalny. Już za kilka dni będziemy mogli się wprowadzić do mieszkania.

W Gdańsku znajdziemy wiele mieszkań na wynajem i na sprzedaż. Jest to miasto uniwersyteckie, więc sporo ofert jest kierowanych do studentów przyjeżdżających tam na studia. Znajdziemy tu także oferty wynajmu mieszkań dla rodzin z dziećmi lub zwierzętami.