Wizyta w klinice włosa

Płeć piękna może spędzać długie godziny na upiększaniu i pielęgnowaniu swojego ciała. Zadbane paznokcie, czysta skóra i błyszczące włosy, są wizytówką każdej kobiety. O paznokcie i skórę zadba kosmetyczka, a o włosy troszczymy się w klinice, lub u fryzjera. 

Jak dbają o włosy w klinikach?   

klinika włosaO nasze włosy powinniśmy dbać każdego dnia, stosując odpowiednią pielęgnację, regularnie je szczotkując i wzmacniając od środka preparatami witaminowymi. Oczywiście trzeba jeszcze spożywać zdrową  zbilansowaną dietę, pełną owoców i warzyw, aby nie zabrakło nam w organizmie podstawowych składników, odpowiedzialnych za mocne i lśniące włosy. Poza domową pielęgnacją, warto raz na czas zastosować mocniejszą kuracje i zbadać stan skóry głowy. Klinika włosa jest miejscem, gdzie kompleksowo zadbamy o nasze kosmki. Pracują tu specjaliści od włosów, którzy profesjonalnie zajmą się naszą czupryną od cebulek aż po same końce. Wizyta u trychologa, pozwoli nam zbadać stan włosów z bliska. Lekarz dzięki specjalnej mini kamerze przyjrzy się strukturze włosów i oceni stan skóry głowy. Kobiety przychodzą do kliniki żeby zregenerować zniszczone włosy, intensywnie je odżywić i wyleczyć wszelkie dolegliwości, z którymi się zmagają. Do najczęstszych problemów z włosami, należą nadmierne wypadanie, uciążliwy łupież tłusty i suchy, albo zbytnie przetłumaczenie się skóry głowy. Na cześć tych dolegliwości, pomagają powierzchowne kuracje stosowane w klinice, a część musi być leczona specjalnym zabiegiem ingerującym w powierzchnię skóry. 

Wizyta w klinice jest płatna i możemy się na nią umówić udając się osobiście na miejsce, gdzie są przyjmowani pacjenci, albo telefonicznie. Cena za samo badanie wynosi od pięćdziesięciu do nawet stu złotych. Wszelkie dodatkowe zabiegi, są dodatkowo płatne.