11 lip

Wprowadzam do oferty depilację laserową Elos

Po studiach wiedziałam, że poprowadzę własny gabinet kosmetyczny i skutecznie dążyłam do tego celu. Miałam pieniądze odłożone i wszystko zainwestowałam w swój biznes. Potrafię prawie wszystko, ale jak jest jakiś nowy zabieg to chcę się go nauczyć.

Na depilację laserową Elos zapisało się wiele osób

depilacja laserowa Elos - WrocławWychodzę z założenia, że trzeba cały czas podwyższać swoje kwalifikacje, bo oferty się zmieniają i trzeba być na bieżąco, ażeby nie tracić klientek. Kiedy pojawiła się nowa oferta i na kursie pojawiła depilacja laserowa Elos – Wrocław to wiedziałam, że muszę się na to zapisać. Prowadzę ekskluzywny salon kosmetyczny i moje klientki mają wymagania. Na pewno niektóre już słyszały o tej depilacji i niebawem będą o nią pytały. Weszłam na stronę organizatora kursu i od razu zgłosiłam swoja kandydaturę. Liczyłam się z kosztami, ale byłam na nie przygotowana. Chcę mieć dostępny w salonie każdy zabieg, który pojawi się jako nowość na rynku. Otrzymałam w potwierdzeniu datę rozpoczęcia szkolenia oraz numer konta, na które mam dokonać przedpłaty. Jadę w weekend za dwa tygodnie. Sprawdziłam przy okazji ile kosztuje taki sprzęt do depilacji laserowej. Po ukończonym kursie będę chciała wszystko od razu kupić. Jest dostępny dogodny system ratalny, z którego skorzystam. Zapowiada kolejny ciekawy okres i zamierzam go w pełni wykorzystać. W czasie kursu mój salon był nieczynny. Kiedy odbywałam to szkolenie to poznałam tam wiele interesujących osób ale najważniejsze dla mnie jest, że nauczyłam się wszystkiego.

W moim salonie jest już dostępna ta depilacja laserowa i zgodnie z przeczuciami klientki zaczęły o nią pytać. Nie zaskoczyły mnie ani trochę, ponieważ byłam doskonale przygotowana do tych zabiegów. Mam świetny i skuteczny sprzęt od producenta.