Wydajny rozświetlasz do twarzy

Malowanie się jest domeną kobiet. To one każdego dnia wstają z łóżka o kilka, lub kilkanaście minut wcześniej, aby zdążyć się umyć, zjeść i wymalować. Bez względu, czy będzie to pełny, czy częściowy makijaż, to zajmuje trochę czasu.

W jakiej formie są rozświetlacze do twarzy?

wydajny rozświetlacz na kości policzkoweWykonując codzienny makijaż, używamy do niego podkładu do twarzy, różu do policzków, tuszu do rzęs, czy cieni do powiek. Ich wybór jest uzależniony od stanu naszej cery, jej odcienia i naszych upodobań. Możemy także zastosować wydajny rozświetlacz na kości policzkowe, który nada naszej cerze promiennego wyglądu, a zawarte w nim drobinki, będą delikatnie połyskiwały w słońcu. Jego zastosowanie daje najlepszy efekt w pogodne, bezchmurne dni, kiedy promienie słońca okalają naszą twarz i potęgują efekt rozświetlenia. Mamy do wyboru kilka ich odcienie, a do najpopularniejszych należy w kolorze złota dla brunetek, pudrowego różu dla blondynek i delikatnego brązu dla rudowłosych pań. Są one znacznie jaśniejsze od róży, ale za t mają więcej połyskujących drobinek. Rozświetlacz nakładamy gównie na kości policzkowe, czubek brody, nos i brzegi czoła. Możemy nim także delikatnie modelować kształt twarzy. W sprzedaży są rozświetlacze tradycyjne w kamieniu, w kuleczkach zamkniętych w pudełeczku, albo w formie kremu, który się rozprowadza palcami. Stosuje się je jako wykończenie makijażu, więc na nie nie możemy już nakładać warstw innych specyfików, bo może przestać być widoczny. Najczęściej nakładamy go pędzlem. 

Rozświetlacz dostaniemy w każdym sklepie kosmetycznym, w drogerii, czy w sklepach internetowych. Zastosowanie go na kościach policzkowych doda kobiecie młodzieńczego wyglądu i sprawi, że skóra będzie wyglądała na zdrową i promienną. Korzystają z niego panie w każdym wieku.