Wynajem aut dostawczych

Nasz samochód dostawczy był już u kresu wytrzymałości. Dobrze wiedziałem, że prędzej czy później, ale raczej szybciej niż myślę trzeba będzie zakupić do firmy nowe auto dostawcze. Okazało się, że mamy jakieś problemy z kredytem i przez długi czas byliśmy w bardzo dużej kropce – co zrobić teraz, jak nie mamy jednorazowego wkładu na auto?

Wypożyczalnie aut dostawczych

wypozyczalnia samochodow dostawczych krakowZ pomocą przyszła dla nas wypożyczalnia samochodów dostawczych, a raczej nasz znajomy, który powiedział, że faktycznie nie ma żadnego problemu aby zainwestować kilkaset złotych na sam początek, wypełnić na szybko formalności i już cieszyć się z nowego samochodu dostawczego. Jeśli szukacie miejsca takiego jak wypozyczalnia samochodow dostawczych krakow jest dużym miastem, więc i firm jest sporo do wybrania. Auta te są nieco większe – tego właśnie bałem się najbardziej. Nie byłem na pewno mechanikiem samochodowym, ale z drugiej strony wypożyczalnia samochodów dostawczych gwarantowała, że wszystkie samochody, które posiada w swojej ofercie są sprawdzane przez sztab pracowników jeszcze przed oddaniem auta do klienta. Taka opcja uratowała mi życie. Dzięki niej nie musieliśmy zbierać już więcej pieniędzy, gdyż wystarczyło, jak podpiszemy stałą umowę z firmą o współpracę. Teraz dzięki temu, że poświęciliśmy trochę czasu na samym początku możemy z powodzeniem korzystać z wypożyczalni samochodów dostawczych dokładnie wtedy, kiedy nam to najbardziej pasuje. Jeśli chodzi o to, faktycznie zamierzaliśmy być firmą profesjonalną, tak więc żaden ładunek nie mógł mieć większego przestoju w transporcie.

Liczyliśmy więc bardzo na współpracę z wypożyczalnią i faktycznie jeśli chodzi o wynajem samochodów, to ten przebiegał nadzwyczaj wzorowo. Patrząc po naszych doświadczeniach z wypożyczalnią samochodów dostawczych możemy śmiało powiedzieć, że zarówno my, jak i każdy inny sobie z wynajęciem dostawczego samochodu.