13 lip

Zapinka metalowa zabezpieczająca przed wysuwaniem taśmy PP

Zapinki blaszane metalowe można wykorzystać w wielu branżach przemysłu i nie tylko. Najważniejsze jest to, że nie są to rozwiązania bardzo drogie. Już 3000 sztuk takich zapinek można kupić za niecałe 100 zł. Można zamawiać zapinki metalowe w sklepach internetowych.

Stosowanie zapinek metalowych do zabezpieczania ładunku w trakcie transportu

solidne zapinki metaloweW wielu sklepach dostawa produktów jest całkowicie darmowa. Zapinki metalowe podobnie jak zapinki druciane służą do profesjonalnego spinania taśm polipropylenowych. Takie taśmy z kolei nadają się idealnie do opakowywania różnych produktów. Zapinki metalowe posiadają dodatkowo specjalną perforację. Dzięki temu taśma nie wysuwa się spod zapinek i bardzo dobrze trzyma konkretne produkty. Szerokość zapinki to ok. 13 mm. Nadaje się ona idealnie do taśm polipropylenowych o szerokości od 12 do 13 mm. Takie solidne zapinki metalowe mogą być stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Nadają się idealnie do zabezpieczania materiałów w przemyśle kamieniarskim. Dodatkowo zapinki metalowe mogą być stosowane do pakowania kostek brukowych, płyt ceramicznych, a nawet ciężkiego kamienia naturalnego i nie tylko. Oprócz tego zapinki metalowe znajdują zastosowanie w takiej branży jak np. przemysł papierniczy. Za pomocą zapinek metalowych można bardzo dobrze zabezpieczyć arkusze, kartony i tektury, czyli surowce do produkcji mat i innych elementów.

Najczęściej jednak zapinki metalowe są stosowane do zabezpieczania różnych produktów, ładunków w czasie transportu. Jeśli firmie zależy na jak najlepszym zabezpieczeniu ładunków w trakcie przewożenia, warto zdecydować się właśnie na zapinki metalowe, które są solidne i idealnie spinają taśmę polipropylenową. Poza tym jest to rozwiązanie tanie, które starcza na długo. Zapinki metalowe dostarczane są w specjalnych pakietach, najczęściej po kilka sztuk.