16 gru

Zrób sobie pamiątkę ze ślubu

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego. Właśnie dlatego warto mieć pamiątkę z tej wyjątkowej uroczystości. Znakomitym pomysłem, a przy okazji także najbardziej popularnym, jest fotograficzny bądź filmowy reportaż.

Najważniejsza uroczystość uwieczniona w reportażu

reportaż ślubny śląskPrzygotowania do ślubu i wesela to często dziesiątki telefonów i obejrzanych stron internetowych. Poszukiwania idealnego miejsca na wesele, przygotowanie wystroju, wybór najpiękniejszego zaproszenia, a do tego zakup sukni dla pani młodej i garnituru dla pana młodego. To wszystko sprawia, że kolejne godziny trzeba przeznaczyć na odwiedziny sklepów oraz galerii handlowych. Jedną z najbardziej istotnych kwestii jest również decyzja o tym, w jaki sposób uwiecznić chwilę, w której mówicie sobie sakramentalne „tak”. Jeśli chodzi o reportaż ślubny ze śląska, Podlasie, Mazowsze czy Kujawy mają do zaoferowania wiele firm zajmujących się fotografią i filmowaniem, zarówno ślubów, jak i wesel. Wybór należy do was. Kwestią do ustalenia jest to, co chcecie, by było sfotografowane oraz nagrane. Pełny reportaż zawiera uwiecznienie nie tylko ceremonii w kościele i zabawy weselnej. Możecie się zdecydować także na zdjęcia i film z przygotowań, między innymi wizyty u kosmetyczki czy fryzjera, zmagań z założeniem sukni ślubnej. W przypadku pana młodego warto zrobić fotki podczas ubierania garnituru, zawiązywania muchy czy golenia.

Ślubny reportaż fotograficzny i filmowy to udana pamiątka na wiele lat. I to nie tylko dla młodej pary, która z pewnością chętnie będzie chciała wracać do tych chwil. To pamiątka również dla wszystkich, którzy towarzyszyli parze podczas przygotowań oraz uroczystości ślubu i wesela. Na pewno będzie co wspominać podczas rodzinnych i towarzyskich spotkań.